NGT PROJE TASARIM İNŞAAT MİM. MÜH. TAAH. SAN ve LTD. ŞTİ.;

2003 yılından bu yana inşaat sektöründe güçlü teknik kadrosu, dinamik ve öncü misyonu ile faaliyet gösteren TET İNŞAAT’ın enerjisi ile 1999 yılından bu yana inşaat sektöründe üstün uzmanlık ve köklü deneyimiyle en iyiyi hedeflemiş olan Güler İnşaat’ın tecrübesini birleştirerek yoluna daha güçlü devam ediyor.

Dokuz Eylül Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Fakültesi’nden mezun olan inşaat mühendisi Tuncay Efe ve Necati Güler’in çalışmalarını birlikte yürüttükleri NGT İnşaat, proje yapım hizmetleri, mimarlık ve mühendislik hizmetleri, taahhüt işleri hizmetleri ile konut yapımı ve satışı hizmetleri konusunda hizmetler vererek, şehrin en güzel binalarına imza atmaktadır. .

alternative information

Uzman ve tecrübeli proje yönetim kadrosu ile taahhüt edilen projelerin gününde teslimini gerçekleştiren NGT İnşaat, mühendislikten ödün vermeden sağlam ve kaliteli yapılar inşaa etmeyi temel felsefe edinmiştir. 

NGT İnşaat yetişmiş tecrübeli teknik personel, makine ve ekipman farkı ile seçmiş olduğu TSE belgeli ürünleriyle sektöründe müşteri güvenini kazanmıştır. Çağdaş dünyanın hızla değişen beklentilerine doğru çözümleri oluştururken, gelişimde, başarıda, rekabette ve hizmette en ince ayrıntılardan başlayarak daima en iyiyi hedeflemektedir.

Misyon & Vizyon

MİSYONUMUZ: Çevreye duyarlı, insan sağlığını en ön planda tutan, güvenli ve modern mimari anlayışı ile yaşam alanları oluşturmak.VİZYONUMUZ: Faaliyet gösterdiği sektör dahilinde yenilikçi, modern yapılara imza atmak ve bu çizgide öncü bir firma olarak, sürdürülebilir marka değeri yaratmak.

Sosyal Sorumluluk

Her türlü yaşam fırsatından ve ortamından eşit ve tam olarak yararlanabilmek herkesin hakkıdır. Bu felsefeden hareket ile NGT farklılıklara saygı gösteren ve özel ihtiyaç sahibi bireylere uluslar arası standartlara uygun, yenilikçi çözümler üretebilmeyi kendine ilke edinmiştir.

Bu çerçevede NGT ile Engelsiz Yaşam sloganıyla yola çıkan NGT, Türkiye’de engellilere yönelik birçok başarılı projeyi hayata geçiren ve uluslararası anlamda da Avrupa’nın en önemli sivil toplum kuruluşlarından olan European Design For All’un Türkiye temsilciliğini yürüten Alternatif Yaşam Derneği (AYDER) ile işbirliği içerisindedir. Ayder ile yapılan çalışmalar dahilinde NGT projelerinden konut satın alan engelli müşterilerinin yaşam kalitesini arttırmaya yönelik daire içi çözümlerini ücretsiz olarak sağlarken satın almalarda indirim avantajları da sunuyor. Bunun yanı sıra NGT, yeni projelerdeki ortak sosyal donatı alanlarını da engelliler ve özel ihtiyaç sahibi bireylerin gereksinimlerini de göz önüne alarak geliştiriyor. Öte yandan NGT ile Engelsiz Yaşam sloganıyla hayata geçirilen bir diğer proje de engelliler ve özel ihtiyaç sahibi bireylerin ulaşım ihtiyaçlarının biraz daha rahatlatılmasına yönelik geliştirilen “NGT Engelsiz Ulaşım Aracı” projesidir. Proje kapsamında fiziksel engelliler için özel olarak tasarlanan araç ile AYDER, Düşler Akademisi gibi engelli gençlere yönelik birçok önemli aktivitede gençlerin ulaşım sorununu çözmektedir.

 

  • MAİL LİST

    Email listemize kayıt için