Hakkımızda

Nizamoğlu Group çatısı altında yer alan, tamamı yerli ve milli sermaye ile kurulan Nizamoğlu Global Nonwoven Tekstil Sanayi Ticaret A.Ş., Dünya’nın Covid-19 ile mücadele ettiği bir dönemde yatırımını üretim Spunbond, Meltblown ve Spunmelt alanlarında gerçekleştirmiştir. Nizamoğlu Global Nonwoven Tekstil Sanayi Ticaret A.Ş., Spunmelt teknolojisiyle üretimini yaptığı Spunbond ve Meltblown kumaşların tek üretim hattı içinde birleştirilerek Nonwoven kumaşlar üretmektedir. Nizamoğlu Group olarak tekstil, sağlık, enerji ve medikal alanlarında da müşteri odaklı üretimlerimiz ve yatırımlarımız ile her zaman yanınızda olmaya devam ediyoruz. 

Firmamız son teknolojiye sahip 2020 model makina parkıyla, istenilen renk ve ebatlarda,

(Max 3.20 metre eninde),  8 gsm- 120 gsm aralığında nano teknoloji ile aylık 1000/ton nonwoven (spunbond , spunmelt ve meltblown) polipropilen (PP)  kumaş  üretimi gerçekleştirmektedir. 

Fabrikamızda, ürünlerin yüksek kalitesini garanti eden SR EN ISO 9001,Ekoteks ,ISO 13485, ISO 14001  kalite yönetim sistemlerini uyguluyoruz.

Vizyonumuz

Büyüme ve fayda sağlama her firmanın olduğu gibi bizim de hedeflerimizden birisidir. Bu sebeple müşterilerimizle kuracağımız uzun soluklu iş birlikleri ile yatırımımızın amacına uygun olmasına gayret etmekteyiz.

Misyonumuz

Nonwoven kumaşların ihtiyaçlarınıza en uygun çözümler sunmasını hedefleyen firmamız, ekibini güçlendirerek en son teknolojik gelişmelerle üretim yapmaya özen göstermektedir.

ÜSTÜN HİZMET
Spunbond ve Meltblown kumaşları tek üretim hattı içinde birleştirerek Nonwoven kumaşlar üretiyoruz!
0
Yıl
0
Çalışan
0
Ton/Yıl Kapasite
0
m² Fabrika Alanı
Nizamoğlu Global Nonwoven
Yaklaşık 1 saat içerisinde cevap verebilir.
Nizamoğlu Global Nonwoven
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?
12:56