SMMS

Nizamoğlu Global Nonwoven, özellikle hijyen ve medikal sektörü için ürettiği Spunbond (SS), SMS ve SMMS kumaşların üretimini ayrı ve izole edilmiş bir alanda gerçekleştirmektedir.

Nizamoğlu Global Nonwoven Hijyen sektörü için Bebek bezleri ve yetişkin bezlerinde kullanılmak üzere ultra yumuşak ve kalıcı hydrophilicli Top-Sheet , yüksek sıvı basınç dayanıklılığı olan Bariyer (Leg-Cuff) nonwoven kumaşlar üretmektedir. Bu kumaşlar ayrıca CoreWrap , Dusting Layer, Ön ve Arka kulakçıklar içinde kullanılmaktadır.

Medikal Sektörü için de tek kullanımlık cerrahi setlerden diğer hastane tekstillerine kadar kullanım alanına göre Spunbond (SS),  SMS ve SMMS nonwoven kumaşların da üretimini yapmaktadır. Bunlarla birlikte daha fazla koruma sağlanması gereken kullanım alanları için Tam ve Parça Takviyeli Nonwoven kumaşlarda yapılmaktadır.

Nizamoğlu Global Nonwoven bünyesinde bulunan laboratuvar da Strike Through Time, Wetback, Liquid Penetration Resistance (Su sütunu) ve diğer fiziksel özellik testlerini yapmaktadır.

Üretim detayları

Hammadde tipi : 100 % Polipropilen (PP)

Gramaj aralığı Spunbond (SS) : 8 g/m2 –  70 g/m2

Gramaj aralığı SMS / SMMS : 10 g/m2 – 70 g/m2

Üretim eni : 160 cm (63‘’)

Özellikler : Kalıcı Hydrophilic,  Anti-Static , UV Stabilizer , Flame ReterdantUYGULAMALAR
Nizamoğlu Global Nonwoven
Yaklaşık 1 saat içerisinde cevap verebilir.
Nizamoğlu Global Nonwoven
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?
13:58