NE YAPIYORUZ ?

Nizamoğlu Group çatısı altında yer alan, tamamı yerli ve milli sermaye ile kurulan Nizamoğlu Global Nonwoven Tekstil Sanayi Ticaret A.Ş., Dünya’nın Covid-19 ile mücadele ettiği bir dönemde yatırımını üretim Spunbond, Meltblown ve Spunmelt alanlarında gerçekleştirmiştir. Nizamoğlu Global Nonwoven Tekstil Sanayi Ticaret A.Ş., Spunmelt teknolojisiyle üretimini yaptığı Spunbond ve Meltblown kumaşların tek üretim hattı içinde birleştirilerek Nonwoven kumaşlar üretmektedir. Nizamoğlu Group olarak tekstil, sağlık, enerji ve medikal alanlarında da müşteri odaklı üretimlerimiz ve yatırımlarımız ile her zaman yanınızda olmaya devam ediyoruz. 

Misyon

Büyüme ve fayda sağlama her firmanın olduğu gibi bizim de hedeflerimizden birisidir. Bu sebeple müşterilerimizle kuracağımız uzun soluklu iş birlikleri ile yatırımımızın amacına uygun olmasına gayret etmekteyiz.

Vizyon

Nonwoven kumaşların ihtiyaçlarınıza en uygun çözümler sunmasını hedefleyen firmamız, ekibini güçlendirerek en son teknolojik gelişmelerle üretim yapmaya özen göstermektedir.